O nás

Spolupracující skupina makléřů pod značkou MEN REALITY byla založena na začátku roku 2009 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti trhu s nemovitostmi. Postupem času se původní seskupení čítající tři realitní makléře rozrostlo na současných osm a tím došlo nejen ke zvýšení nabídky aktuálních nemovitostí určených ať už k prodeji nebo pronájmu, ale také k rozšíření nabídky souvisejících služeb.

Naším cílem je dlouhodobá vzájemná spolupráce mezi klientem a jeho makléřem, odvíjející se z otevřeného a současně profesionálního přístupu. Každý z makléřů nabízející své služby pod značkou MEN REALITY je osobně odpovědný za to, že provede klienta celým obchodním případem, od náběru nemovitosti, až po předání klíčů novému majiteli nebo nájemci nemovitosti. Při prodeji nemovitosti vždy využíváme služeb advokáta registrovaného u České advokátní komory. Samozřejmostí je také spolupráce v oblasti odhadu cen nemovitostí, jak pro účely určení tržní ceny, tak i za účelem vypracování odhadní ceny nemovitosti pro příslušný finanční úřad.

Dle konkrétní dohody s makléřem, mohou být služby rozšířeny např. o správu nemovitosti, zajištění ubytování, prodej nemovitostí převodem části obchodního podílu, prodeje nemovitostí zatížených nároky třetích stran apod. Většina našich makléřů spolupracuje i s investory působícími na realitním trhu a může tak nabídnout zprostředkování rychlejšího odkupu vaší nemovitosti za využití rychle dostupných finančních prostředků. Věříme, že zodpovědný osobní přístup je tím nejlepším způsobem, jak založit kvalitní a dlouhotrvající obchodní vztah.

S ohledem na individuální přístup a osobní zkušenost, má každý makléř svobodnou vůli ve výběru subjektů se kterými spolupracuje. Více naleznete v osobních profilech makléřů. Přejeme vám úspěšnou spolupráci.

Tým MEN REALITYKontakty na makléře